DOMESTOS Pine french čistič toaliet 750ml

Kód: 6101187
Neohodnotené
€1,98 €1,65 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Domestos 24 H tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených priestorov a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos sa môže používať v celej domácnosti, a to neriedený aj riedený vodou.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Domestos 24 H tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených priestorov a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.

Domestos sa môže používať v celej domácnosti, a to neriedený aj riedený vodou.

"Zriedený tekutý Domestos 24 H sa môže používať na podlahy, dlaždice, drezy, pracovné a iné väčšie plochy v domácnosti a tiež na bielenie bielizne. Je vhodný aj na čistenie a dezinfekciu čistiacich nástrojov.

" Neriedený tekutý Domestos 24 H je ideálny na čistenie toaliet, odtokov vo vani a kuchynských drezov.

Vďaka novému "hustejšiemu" zloženiu Domestos 24 H lepšie priľne k povrchu záchodovej misy, a tým znižuje rast baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni Domestos 24 H celý deň pred baktériami uvoľňovanými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti baktériám v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií.

Pine Fresh - s vôňou ihličnanov (zelený variant)

Používajte dezinfekčné prostriedky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Užitočné tipy:
Čistiaci a dezinfekčný prostriedok Domestos v správnom dávkovaní nielen čistí, ale aj dezinfikuje. Zabíja baktérie, vírusy a dokonca aj spóry!
Domestos sa pri používaní rozkladá na bežné látky, ako sú soli a voda. Preto sa matky a majitelia domácich zvierat nemusia obávať ohrozenia svojich detí alebo domácich zvierat, ak pri každodennom upratovaní používajú Domestos a správne dodržiavajú pokyny. Naopak, Domestos dáva pocit dokonale čistého a bezpečného domova.

Návod na použitie:
Neriedený:

WC misy a toalety: naneste pod okraj (približne 80 ml) a nechajte pôsobiť cez noc, aby ste účinne odstránili mikroorganizmy a škvrny.
Odtoky v kuchyni/kúpeľni: na dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte pôsobiť 5 minút.
Umývadlá: nalejte do odtoku a prepadu a nechajte 5 minút pôsobiť, potom dôkladne vypláchnite.
Zriedené: (1 uzáver = 15 ml)

Podlahy a pracovné plochy: pridajte 60 ml Domestosu do 5 l vody. Nepoužívajte nezriedený na podlahy.
Hubky na riad a utierky: do vedra naplneného do polovice vodou pridajte 30 ml Domestosu a namočte.
Bielenie bielizne: pridajte 20 ml Domestosu do 5 litrov vody a namočte cez noc, potom dôkladne vypláchnite. Nepoužívajte na farebné plátno, hodváb, vlnu alebo iné jemné tkaniny.
Pridajte 20 ml do septikov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističe vane, umývadla a odpadu
Hmotnosť: 0.95 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: