HG Čistič kobercov a látkových poťahov 1L

Kód: 64267
Neohodnotené
€285 €237,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Intenzívny a veľmi jemný čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenie, ktorý čistí povrchy bez poškodenia vlákien. Môže sa používať na strojové aj ručné čistenie.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Intenzívny a veľmi jemný čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenie, ktorý čistí povrchy bez poškodenia vlákien. Môže sa používať na strojové aj ručné čistenie. Chôdza poškodzuje vlákna syntetických kobercov a rohoží a rýchlejšie ich znečisťuje. Pomocou čistiaceho prostriedku na koberce a textílie HG sa odstráni špina a drsný povrch vlákien koberca sa opraví vrstvou odolnou voči nečistotám. Ani pri vlnených kobercoch sa týmto poškodeniam nedá natrvalo zabrániť. Prírodný lanolín z koberca pomaly, ale isto zmizne. HG čistič kobercov a tkanín poskytuje vášmu drahocennému (podlahovému) kobercu novú ochranu s vrstvou odolnou voči nečistotám. Tento výrobok je šikovným pomocníkom pri čistení, nezostávajú na ňom žiadne škvrny.
Návod na použitie:
Najprv škvrny ošetrite odstraňovačom škvŕn v spreji HG. Potom pomocou špeciálneho stroja nastriekajte čistiaci prostriedok na koberce a čalúnenie HG a ihneď vysajte alebo vykefujte. Osušte froté uterákom. 1 liter stačí na plochu 30-40 m2.
Spotreba:
-zrieďte 1 liter prípravku s 20 litrami vody. Na osvieženie farby stačí 1 liter prípravku na 40 litrov vody.
- Koncentrovaný prípravokBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: