CHEMA SET Špeciál 25 Kg lepidlo a stierka

Kód: 73676
Neohodnotené
Značka: STACHEMA CZ
€10,97 €9,14 bez DPH
Skladom u dodávateľa
CHEMA SET Special je určený na lepenie všetkých typov izolačných systémov a ako vrchná armovacia stierka pre izolačné systémy. Spĺňa požiadavky ETAG 004. Tento výrobok je súčasťou izolačných systémov SILCOLOR THERM, SILCOLOR THERM Mineral, ECOLOR THERM a ECOLOR THERM Mineral.Tmel je odolný a je určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Môže sa použiť aj na lepenie obkladačiek.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

CHEMA SET Special je určený na lepenie všetkých typov izolačných systémov a ako vrchná armovacia stierka pre izolačné systémy. Spĺňa požiadavky ETAG 004. Tento výrobok je súčasťou izolačných systémov SILCOLOR THERM, SILCOLOR THERM Mineral, ECOLOR THERM a ECOLOR THERM Mineral.Tmel je odolný a je určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Môže sa použiť aj na lepenie obkladov a dlažieb na hydroizolačné hmoty zo sortimentu STACHEMA CZ.
Popis produktu
Lepiaca malta CHEMA SET Special (polystyrén, minerálna vlna) a ako vrchná výstužná stierka pre tepelnoizolačné systémy. Tmel je odolný a je určený na použitie v interiéri aj exteriéri. Lepiaca malta je balená v 25-kilogramovom vreci.
- Spotreba stierky je 4 kg/m2 pri stierkovaní, 3-5 kg/m2 pri lepení
- Vhodný ako lepidlo a stierka na použitie v interiéri a exteriéri
Príprava substrátu
Podklad musí byť nosný, čistý, bez prachu a nečistôt. Veľké trhliny v podklade sa musia vopred opraviť, všetky dilatačné škáry musia byť funkčné. Penetrujte podklad podľa pokynov výrobcu systému ETICS. Penetrácia musí vždy dôkladne vyschnúť, najmenej 12 hodín - v závislosti od teploty okolia. Penetráciu možno použiť PENECO NANO pozri príslušenstvo.
Príprava zmesi
25 kg suchej zmesi nasypte do 4,5-5 l vody. Zmes miešajte pomalým miešadlom pri 200-400 otáčkach za minútu aspoň 2 minúty, aby sa vytvorila homogénna hmota. Po premiešaní nechajte zmes 5 minút odpočívať a znova ju jemne premiešajte. Zmes je spracovateľná minimálne 2 hodiny pri teplote 20 °C. Zvýšený obsah vody vedie k zhoršeniu zaručených vlastností zmesi.

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá pre izolačné systémy
Hmotnosť: 26.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: