WD-40 univerzálne mazivo 5L

Kód: 127802
Neohodnotené
€47,76 €39,80 bez DPH
Skladom (2 ks)
Aerosólové mazivo, ktoré má lepšie vlastnosti ako bežné ľahké mazivá, antikorózne prostriedky, prostriedky na vytesnenie vlhkosti a silikónové spreje.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

WD-40 je vo svete obľúbený vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam. Ide o univerzálny prípravok, ktorý dnes nechýba takmer v žiadnej domácej dielni ani vo veľkom závode.
Univerzálne mazivo WD-40
Vďaka jedinečnej a skutočne vysokej priľnavosti mazív WD-40 ku kovu sa môžete spoľahnúť na spoľahlivé mazanie. WD-40 má široký rozptyl mazacej zložky, môže sa udržať na všetkých pohyblivých častiach ošetrovaných strojov a mechanizmov. WD-40 je ideálny na mazanie ventilov, závitov, pántov a rôznych nástrojov, ako sú napríklad kliešte.
Chráni pred koróziou
WD-40 vám pomôže zbaviť sa všadeprítomnej hrdze. Jeho aktívne korozívne zložky chránia všetky kovové prvky. Prípravok sa rozotrie po povrchu a vytvorí veľmi tenký filter, ktorý chráni pred vlhkosťou. Chráni napríklad často používané náradie, pánty alebo zámky.
Odvádza vlhkosť
Univerzálny WD-40 tiež vytesňuje vlhkosť. Po nanesení na povrch vytvorí dielektrickú bariéru medzi vodou a kovom, ktorý potom tečie v guľôčkach. WD-40 vysušuje elektrické systémy, nevedie elektrický prúd a zabraňuje skratom spôsobeným vlhkosťou. Odporúčame ho pre elektromotory, elektrické káble, zapaľovače atď.
Dokonale čistí
Ak hľadáte spoľahlivý čistiaci prostriedok, ktorý vás zbaví škvŕn od lepidla, mastnoty, oleja a prebytočného spojovacieho materiálu, WD-40 je pre vás tou správnou voľbou. Vďaka svojej väzbe sa dostane pod nečistoty a pomôže vám zbaviť sa ich účinne a rýchlo.
WD-40 uvoľňuje aj tuhé závity
WD-40 dokáže preniknúť aj do najmenších medzier medzi stuhnutými kĺbmi. Mazacie zložky vo výrobku vám ušetria veľa času a energie a uvoľnia aj zhrdzavené, zapečené alebo prilepené časti. Ideálne na odstraňovanie matíc, skrutiek atď.

Dodatočné parametre

Kategória: Mazivá
Hmotnosť: 6.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: