HG Odstraňovač vodného kameňa 500ml

Kód: 64253
Neohodnotené
€6,89 €5,74 bez DPH
Skladom (2 ks)
HG modrý hagesan je veľmi silný koncentrovaný prípravok určený na odstraňovanie usadenín vodného kameňa z vodovodných kohútikov, vaní, toaliet, stien sprchovacích kútov a na uvoľnenie upchatých sprchovacích hlavíc. HG modrý hagesan odstraňuje nielen vodný kameň, ale aj hrdzu, moč a medené škvrny...

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

HG modrý hagesan je veľmi silný koncentrovaný prípravok určený na odstraňovanie usadenín vodného kameňa z vodovodných kohútikov, vaní, toaliet, stien sprchovacích kútov a na uvoľnenie upchatých sprchovacích hlavíc. HG modrý hagesan odstraňuje nielen vodný kameň, ale aj hrdzu, moč a medené škvrny. Okrem toho je výrobok bezpečný pre všetky materiály používané v kúpeľniach a toaletách, ako sú chróm, nehrdzavejúca oceľ, keramika, glazúra, sklo, plasty.
Návod na použitie:
V závislosti od stupňa znečistenia použite HG blue hagesan neriedený alebo ho zrieďte s vodou v pomere 1:10. Prípravok alebo roztok naneste na čistený povrch pomocou dezinfekčnej hubky a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Potom výrobok zotrite alebo opláchnite vodou. V prípade potreby postup opakujte. Upchatú sprchovú hlavicu (malá kvapka vody) namočte na 30 minút do zriedeného prípravku Blue Hagesan a potom ju vydrhnite zubnou kefkou. Namočte matné sklenené povrchy do roztoku prípravku a vody v pomere 1:10 na 10 minút a potom dobre opláchnite vodou. Nepoužívajte na mramor, travertín, žulu alebo iné povrchy z prírodného kameňa obsahujúce vápnik, citlivé lakované povrchy, olovnaté glazúry alebo kúpele, ktoré nie sú odolné voči kyselinám.
Biologicky rozložiteľný podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 648/2004, t. j. vhodný pre bakteriálne ČOV.

Dodatočné parametre

Kategória: Odstraňovač škvŕn, odstraňovač nálepiek
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: