HG Intenzívny čistič na plasty 500ml

Kód: 64306
Neohodnotené
€5,05 €4,21 bez DPH
Skladom (3 ks)
Vysoko účinný čistiaci prostriedok na všetky typy plastov a náterov. Odstraňuje nikotínové usadeniny, atmosférické nečistoty a množstvo ďalších silných nečistôt bez rizika znehodnotenia povrchu. HG intenzívny čistiaci prostriedok na plasty, farby a tapety má mnoho oblastí použitia, ako sú plastové okenné rámy, lamely, laminované alebo plastové interiérové obloženie, kuchynské skrinky, umývateľné tapety a plastové povrchy.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Vysoko účinný čistiaci prostriedok na všetky typy plastov a náterov. Odstraňuje nikotínové usadeniny, atmosférické nečistoty a množstvo ďalších silných nečistôt bez rizika znehodnotenia povrchu. HG intenzívny čistiaci prostriedok na plasty, farby a tapety má mnoho oblastí použitia, ako sú plastové okenné rámy, lamely, laminované alebo plastové interiérové obloženie, kuchynské skrinky, umývateľné tapety a plastové povrchy atď. Váš plast opäť získa svoj pôvodný lesk.
Návod na použitie:
Prípravok sa môže nastriekať priamo na čistený povrch alebo na handričku, ktorou sa povrch čistí. V závislosti od stupňa znečistenia sa odporúča najprv nechať prípravok chvíľu pôsobiť na povrchu.


Dodatočné parametre

Kategória: Plasty a plastové materiály
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: