UNIFLEX Tmel akrylátový univerzálny

Kód: 104482 104483 Zvoľte variant
Neohodnotené
€1,94 €3,12 od €1,94 €1,62 bez DPH €2,60 bez DPH od €1,62 bez DPH
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Akrylátový pastovitý tmel na drobné opravy muriva, sadrokartónu a dreva v interiéri a exteriéri. Uniflexový tmel alebo lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšinu povrchov, najmä kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., opakovane natierateľné, na vnútorné aj vonkajšie použitie. K dispozícii v niekoľkých veľkostiach.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín v pracovné dni
Neviete si rady?
Neviete si rady?
Volajte 0949 666 331 alebo píšte na eshop@upepanka.sk
Kamenná predajňa na 300m2
Kamenná predajňa na 300m2
Zasielame tovar po celom Slovensku a EÚ

Podrobný popis

Akrylátový pastovitý tmel na drobné opravy muriva, sadrokartónu a dreva v interiéri a exteriéri. Uniflexový tmel alebo lepidlo určené na tmelenie stredných a väčších nerovností, vynikajúca priľnavosť na väčšinu povrchov, najmä kov, oceľ, kameň, betón, drevo atď., opakovane natierateľné, na vnútorné aj vonkajšie použitie.
Použitie:
Tmel je určený na opravu trhlín v murive, opravu vypadnutých rohov, utesnenie škár medzi sadrokartónovými doskami, opravu jemných trhlín v murive a opravu trhlín v drevotrieskových doskách, dreve, doskách certis atď. Akrylátový tmel sa nanáša špachtľou, hladidlom a pri celoplošnej aplikácii nerezovým hladidlom.
Cementovanie:
Tesnenie sa vykonáva od 0,5 mm do 3 mm v jednej vrstve. Po 30 minútach vytvorí tvrdý abrazívny film. 1-3 mm vrstva úplne vyschne za 30 min. - 2 h v závislosti od teploty okolia a nanesenej vrstvy.Je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri (pri použití v exteriéri - musí sa okamžite natrieť). Návod na použitie: stmelené plochy musia byť súdržné, zbavené mastnoty a prachu. Po vytvrdnutí možno povrch vyhladiť vlhkou špongiou, po vytvrdnutí možno tmel prebrúsiť brúsnou handrou 100-120. Po zaschnutí a prebrúsení je možné na stmelené plochy nanášať bežné farby (syntetické, emaily, akrylové...). Všetky pracovné predmety umyte vodou ihneď po skončení práce. Dodržiavajte základné hygienické pravidlá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: