HG Impregnácia pre textil 300ml

Kód: 64264
Neohodnotené
€8,71 €7,26 bez DPH
Skladom (1 ks)
Impregnácia HG na textílie - ochrana proti vode, oleju, mastnote a špine chráni cenné textílie pred väčšinou škvŕn a zároveň dodáva ošetrenému materiálu vodeodolný efekt. Neošetrené textílie prepúšťajú všetky tekutiny do hĺbky vlákna a potom je veľmi ťažké odstrániť škvrny.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Impregnácia HG na textílie - ochrana proti vode, oleju, mastnote a špine chráni cenné textílie pred väčšinou škvŕn a zároveň dodáva ošetrenému materiálu vodeodolný efekt. Neošetrené textílie prepúšťajú všetky tekutiny do hĺbky vlákna a potom je veľmi ťažké odstrániť škvrny. Po ošetrení týmto veľmi silným prípravkom možno kávu, čaj, oleje, mastnotu alebo víno z textílií jednoducho odstrániť dobre nasiakavou handričkou. Impregnácia HG na textílie má nespočetné množstvo aplikácií, ako sú záhradné vankúše, slnečníky, stany, textilné poťahy, závesy, oblečenie do dažďa, športové oblečenie, kravaty atď.
Návod na použitie:
Ošetrený textil musí byť suchý a čistý. Prípravok nanášajte zo vzdialenosti približne 20 cm rovnomernými pruhmi. Po približne 1 hodine sušenia je materiál dokonale ošetrený a chránený proti nečistotám a neprepúšťa už žiadnu kvapalinu

Dodatočné parametre

Kategória: Textil
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: