BISON Universal 25ml - univerzálny

Kód: 102719
Neohodnotené
Značka: BISON
€3,01 €2,51 bez DPH
Skladom (3 ks)
Vysokokvalitné univerzálne číre lepidlo na neviditeľné, vodotesné a veľmi pevné lepenie. Odoláva poveternostným vplyvom a teplotám od -20 °C do +100 °C. Vhodné na lepenie kameniny, porcelánu, skla, kože, textilu, plachiet, kartónu, dreva, korku, papiera a rôznych syntetických materiálov v domácnosti a v exteriéri. Nie je vhodný na lepenie PP, PE, teflónu, silikónu.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Vysokokvalitné univerzálne číre lepidlo na neviditeľné, vodotesné a veľmi pevné lepenie. Odolnosť voči poveternostným vplyvom a teplotám od -20 °C do +100 °C

ROZSAH POUŽITIA:

Vhodné na lepenie kameniny, porcelánu, skla, kože, textilu, plachiet, kartónu, dreva, korku, papiera a rôznych syntetických materiálov v domácnosti a v exteriéri. Nie je vhodný na lepenie PP, PE, teflónu, silikónu.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Povrchy musia byť čisté, suché, bez prachu a mastnoty.
Lepenie savých (pórovitých) materiálov: naneste tenkú vrstvu na jeden povrch a pevne pritlačte obe časti k sebe. Lepidlo na dotyk zaschne po štyroch hodinách. Konečná pevnosť sa dosiahne približne po 24 hodinách.
V prípade tvrdých alebo nenasiakavých materiálov (kamenina, kov, plast): naneste vrstvu lepidla na oba povrchy, počkajte približne tri minúty a obe časti pevne pritlačte k sebe. Nechajte lepidlo schnúť 24 hodín.

DÔLEŽITÉ:

Pracujte pri teplotách nad +5 °C. Lepidlo skladujte na chladnom a dobre zabezpečenom mieste chránenom pred mrazom. Škvrny odstráňte acetónom.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne lepidlá
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: