HG Odstraňovač šedej z nábytku 500ml

Kód: 64287
Neohodnotené
€4,62 €3,85 bez DPH
Skladom (1 ks)
Jednoduchý výrobok na obnovu zašlého dreveného záhradného nábytku. Vhodné pre nábytok z teakového a tvrdého dreva, ale aj pre ratanový nábytok.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Jednoduchý výrobok na obnovu zašlého dreveného záhradného nábytku. Vhodné pre nábytok z teakového a tvrdého dreva, ale aj pre ratanový nábytok.
Nielen nový drevený záhradný nábytok z teakového alebo tvrdého dreva, ale aj záhradný nábytok z ratanu je ozdobou každej záhrady. Ak je však nábytok vystavený poveternostným vplyvom počas jednej sezóny, zosivie a stratí všetok svoj lesk. Brúsenie záhradného nábytku z tvrdého dreva na odstránenie tohto sivého odtieňa je pracné. Na zjednodušenie tejto úlohy bola vyvinutá stránka HG, ktorá odstraňuje sivú farbu z dreveného záhradného nábytku. Tento výrobok vracia záhradnému nábytku z tvrdého dreva jeho prirodzený, žiarivý vzhľad už po jednom ošetrení. Potom môžete na ochranu dreva a navrátenie jeho prirodzeného teplého lesku použiť reštaurátor dreveného záhradného nábytku HG. HG odstraňovač sivej farby na drevený záhradný nábytok možno použiť aj na iné druhy dreva, ako je meranti, mahagón a smrek, ale aj na prútený ratanový nábytok.
Návod na použitie:
Pred začatím práce zakryte kovové časti, povrch, ktorý sa má čistiť, postriekajte HG "odstraňovačom sivej farby na drevený záhradný nábytok" (vyhnite sa postriekaniu oblečenia, spôsobilo by to vybielené škvrny!). Potom nechajte pôsobiť 10 minút. Uvoľnené nečistoty odstráňte vodou pomocou kefy alebo špongie. Nepoužívajte žiadne tlakové zariadenia! Nechajte záhradný nábytok dobre vyschnúť a potom odporúčame použiť HG "reštaurátor dreveného záhradného nábytku".

Dodatočné parametre

Kategória: záhrada
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: