HG Krém na striebro s leskom 125ml

Kód: 69213
Neohodnotené
€6,89 €5,74 bez DPH
Skladom (1 ks)
HG krém na leštenie striebra je sofistikovaný, moderný výrobok určený na leštenie striebra. V skutočnosti nie je potrebné striebro leštiť, pretože výrobok odstraňuje všetky usadeniny vďaka špeciálnemu výberu leštiacich látok už počas aplikácie.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

NA PREDAJ, UŽ SA NEVYRÁBA
HG krém na leštenie striebra je sofistikovaný, moderný výrobok určený na leštenie striebra. V skutočnosti nie je potrebné striebro leštiť, pretože výrobok odstraňuje všetky usadeniny vďaka špeciálnemu výberu leštiacich látok už počas aplikácie. HG krém na leštenie striebra nepoškriabe striebro, takže ho možno bezpečne používať na všetky starožitné strieborné predmety. Vďaka užitočnému dávkovaciemu čerpadlu je aplikácia čistá, jednoduchá a úsporná. Pomocou leštiacej handričky, ktorá nepúšťa vlákna, naneste malé množstvo leštiaceho krému na striebro HG a jemne ho rozotrite po predmete, aby ste odstránili povlak nečistôt.
Neodstraňujte tmavú patinu na okrajoch starožitných predmetov, ak je toto sfarbenie zámerné. Nechajte HG krém so strieborným leskom zaschnúť približne 1 minútu a potom ho zľahka utrite, aby ste ho z predmetu odstránili bez zvyškov. Vždy používajte čisté časti tkaniny.

Dodatočné parametre

Kategória: Zlato, striebro, meď
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: