HG 4v1 prípravok pre kožu 250ml

Kód: 64241
Neohodnotené
€255 €212,50 bez DPH
Skladom (2 ks)
Prípravok na ošetrovanie kože HG 4 v 1 je špeciálne vyvinutý na ošetrovanie anilínových a farbených koží používaných najmä na nábytok, kufre a tašky. Prípravok HG 4 v 1 na starostlivosť o pleť je na báze vody. Tento výrobok čistí a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú, pružnú a dokonale chránenú pred všetkými nečistotami a potom. Tento výrobok nie je vhodný na použitie na syntetickú kožu.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Prípravok na ošetrovanie kože HG 4 v 1 je špeciálne vyvinutý na ošetrovanie anilínových a farbených koží používaných najmä na nábytok, kufre a tašky. Prípravok HG 4 v 1 na starostlivosť o pleť je na báze vody. Tento výrobok čistí a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú, pružnú a dokonale chránenú pred všetkými nečistotami a potom. Okrem toho výrobok prehlbuje farbu a štruktúru pokožky. Tento výrobok nie je vhodný na použitie na syntetickú kožu.
Návod na použitie:
Znečistenú alebo inak ošetrenú kožu dôkladne vyčistite pomocou HG Intensive Leather Cleaner.Vyčistený povrch nechajte schnúť najskôr 30 minút. Naneste HG 4 in 1 Skin Care na handričku alebo špongiu a jemne ho votrite do čisteného povrchu. Približne po 10 minútach môžete nečistoty z kože jemne zotrieť handričkou. Po ošetrení sa dokonca zabráni znečisteniu a vysušeniu pokožky.

Dodatočné parametre

Kategória: Koža
Hmotnosť: 0.78 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: