HG Absorbovač oleja z prírodného kameňa

Kód: 64290
Neohodnotené
€14,98 €12,48 bez DPH
Skladom (1 ks)
Odstraňuje hlboko usadené a nepoddajné mastné škvrny z prírodných materiálov a výrobkov, cementových a betónových podláh a podobných výrobkov.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Odstraňuje hlboko usadené a nepoddajné mastné škvrny z prírodných materiálov a výrobkov, cementových a betónových podláh a podobných výrobkov.Škvrny v poréznych materiáloch sa často odstraňujú veľmi ťažko. Pohlcovač olejových a mastných škvŕn HG dokonale absorbuje zvyšky oleja alebo mastnoty z podláh, stolov, pracovných dosiek alebo stien. Vďaka silnému absorpčnému účinku odstráni aj tie najodolnejšie škvrny. Výrobok možno použiť na všetky porézne kamenné materiály, ako sú kamenné dlaždice, terakota, mramor, vápenec, ako aj na cementové, štrkové a betónové podlahy.
Návod na použitie:
Pohlcovač olejových a mastných škvŕn HG je úplne samočinný, nie je potrebné ho čistiť kefou ani drhnúť. Pred použitím výrobok dobre premiešajte. Pomocou lyžice alebo špachtle naneste na škvrnu 2 cm hrubú vrstvu. Nechajte výrobok na škvrne úplne zaschnúť, kým sa neobjaví ľahko odstrániteľný "koláč". Odstráňte ho a všetky zvyšky vyčistite vlhkou handričkou.


Dodatočné parametre

Kategória: Odstraňovač škvŕn, odstraňovač nálepiek
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: