Respirátor 3M AURA 8833 FPP3

Kód: 610258
Neohodnotené
€156,01 €130,01 bez DPH
Skladom u dodávateľa
Tvarovaná ochranná polomaska 3M triedy FPP3 s výdychovým ventilom Cool FlowTM, nosovým klipom a polstrovanou vnútornou výstelkou. Poskytuje ochranu pri zváraní nehrdzavejúcej ocele, brúsení, rezaní, vŕtaní, frézovaní tvrdého dreva, manipulácii s azbestom a olovom alebo pri kontakte s vírusmi či baktériami. Respirátor 3M 8833 s výdychovým ventilom (trieda FFP3), ktorý znižuje námahu pri dýchaní, najmä v teplom a vlhkom prostredí.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

MASKA 3M COMFORT 8833 - TVAROVANÝ RESPIRÁTOR S VENTILOM 3M™ EN149:2001 FFP3 R D, DO 50 X TLV, NAJVYŠŠIA ÚROVEŇ OCHRANY, NA OPAKOVANÉ POUŽITIE
Tvarovaná ochranná polomaska 3M triedy P3 s výdychovým ventilom Cool FlowTM, nosovým klipom a polstrovanou vnútornou výstelkou. Poskytuje ochranu pri zváraní nehrdzavejúcej ocele, brúsení, rezaní, vŕtaní, frézovaní tvrdého dreva, manipulácii s azbestom a olovom alebo pri kontakte s vírusmi či baktériami. Respirátor 3M 8833 s výdychovým ventilom (trieda FFP3), ktorý znižuje námahu pri dýchaní, najmä v teplom a vlhkom prostredí. Použitie ventilu zníži teplotu, vlhkosť a potenie pod respirátorom, čo je jednou z najvýznamnejších príčin nepohodlia používateľov respirátorov. Respirátor je vhodný aj na opakované použitie. Má tiež mäkkú umývateľnú vnútornú líniu sedenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Respirátory
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: