HG Tekutá biočistič kuch. odpadov 1L

Kód: 64293
Neohodnotené
€8,09 €6,74 bez DPH
Skladom (2 ks)
Špeciálne vyvinutý biologický čistiaci prostriedok, ktorý využíva enzýmy a mikróby na uvoľnenie odpadu upchatého tukom a zvyškami jedla.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Špeciálne vyvinutý biologický čistiaci prostriedok, ktorý využíva enzýmy a mikróby na uvoľnenie odpadu upchatého tukom a zvyškami jedla. Dôsledkom splachovania zvyškov jedla, tukov a olejov do odtoku sú veľmi často silne upchaté kuchynské odtoky. HG tekutý bio čistič kuchynského odpadu funguje na báze prírodných mikroorganizmov, ktoré sa živia mastnotou. Uvoľní sa tak upchatý odpad úplne prirodzeným spôsobom. Okrem toho, že tekutý bio čistič kuchynského odpadu HG uvoľňuje už upchatý odpad, pôsobí vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu aj preventívne, čím zabraňuje upchávaniu odpadu.
Návod na použitie:
Ak je to možné, pred aplikáciou nechajte odpadom pretekať teplú vodu a potom do odpadu nalejte 3 dcl prípravku. Na aktiváciu prípravku je potrebné naliať do upchatého odtoku približne 200 ml teplej vody. Nechajte výrobok pôsobiť 6 až 8 hodín a až potom nechajte vodu opäť pretekať odtokom. Potom bude váš odpad opäť úplne voľný. Ak chcete zabrániť upchatiu alebo odstrániť nepríjemný zápach, dvakrát mesačne nalejte do odpadu trochu prípravku a nechajte ho tam cez noc. Vhodné aj pre bioseptiku.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky na odpad
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: